تبلیغات
هتل | رزرواسیون آنلاین هتل | معرفی هتل - ستاره های هتل به چه معنا هستند؟
 
هتل | رزرواسیون آنلاین هتل | معرفی هتل

هتل مکانی است مناسب برای اقامت مسافرانی که در شهرهایی غیر از محل زندگی خودشان به گردشگری و سفر می پردازند. کیفیت هتل همواره یکی از دلایل اصلی انتخاب هتل مناسب توسط گردشگران بوده است. به نظر شما ستاره های هتل به چه معنا هستند؟ برای دریافت پاسخ این سوالاتان با وبلاگ معرفی هتل همراه باشید.

Image result for hotel stars

معیار قراردادن تعداد ستاره هتل جهت انتخاب محل اقامت ممکن است همیشه و همه جا راه حل مناسبی نبوده و شما را گمراه نماید .امروزه کشورها برای ساخت یک مهمان پذیر به دنبال استاندارد یک نواختى نیستند،که رتبه اداری اندازه مسافرخانه تعیین کننده کیفیت باشد، مهمانخانه هاى با مقام پائین با ارائه خدماتى مطلوب توانسته اند، صنعت گردشگرى را دربخش هتلدارى متحول کنند و معیار هاى جدیدى را براین صنعت حاکم سازند.

امروزه بسیارى ازهتل هابه تکاپوافتاده اند، تا بتوانند خدمات خودرا به نحوى ارتقا ء دهند که بتوانند علاوه بر حفظ مشتریان قدیمى خود،افراد جدیدى را نیز به گروه مشتریان خودبیفزایند .ارزش خدمات و سرویس دهی مهمانخانه ها با استاندارد سازی صرف ضمانت نمی گردد زیرا نمونه های بسیاری از هتل ها ی با مقام پائین مشاهده شده اند که توانسته اند ارائه دهنده خدماتی باشند که حتی در مهمان پذیر هاى پرستاره کمتر عین و گوش شده است.

Image result for hotel stars

هتل های کسب و کاری می توانند بهترین شراء باشند، مخصوصا زمانی که به اروپا سفر می کنید. دلیل آن هم این است که این مسافرخانه ها به دلیل کم شدن مسافرتهای کاری در تابستان و ته هفته ها از رونق زیادی برخوردار نیستند و ممکن است قیمت آنها کاهش یابد. اگر امیدوار به دریافت ارتقاء هستید،آخر روزکاری درخواست خویش را در این رابطه مورد بحث موردتوجه طرح شده کنید. اگر امکان داشته باشد حتما اتاق شما را ارتقاء خواهند داد.

افرادی که به طور مستقیم در هتل کار می کنند، توانایی بیشتری برای ارتقاء دارند. اگر شما به طور منظم در یک هتل اقامت دارید، روابط دوستانه ی نفس را حفظ کنید تا نفوذ بیشتری وجب آورید. متل تلفیقی است از دو اصطلاح Motor و Hotel و اساساً ماهیت بین راهی داشته و معمولاً خارج از شهرها قرار دارد.


در تعریف متل می‌توان گفت که «هتلی است که در آن مسافران می‌توانند با خودروی شخصی وارد شده و حتی خودرو را مقابل سر پشه دره اتاق نفس پارک نمایند» یکی از مشخصه‌های اصلی متل‌ها عدم وجود لابی در آنهاست چرا که میهمانان به مجرد وارد شدن به متل بدون نیاز به پیاده شدن کلید اتاق خویش را از رسپشن دریافت نموده و مستقیما به سمت اتاق خویش رانندگی می‌نمایند.

Image result for hotel stars

واژه متل: مخفف دو كلام موتور و مسافرخانه می باشد و به هتلهای ارزان قیمتی اشاره دارد که در نزدیکی بزرگراه ها ساخته می شوند و مسافران می توانند خودروی نفس را مقابل درب اتاقشان پارک کنند. آرتور هینمان در سال 1925 هتلی ساخت و به دلیل اینکه نمی توانست كلام Milestone motor Hotel را بر نفع علیه و له روی بالا و تابلوی مسافرخانه جای دهد، از برندگی طرف متل استفاده کرد و از آن زمان این لفظ خلق شد. عجایبی که در مهمانخانه ها اتفاق افتاده: در سال 2010 به پلیس گزارش شد که سونی موبیک از خانه خارج شده و خبری از او نیست. بعد از مدتی ، جسد او در قد تخت اتاق یک مهمانخانه ارزان قیمت پیدا شد. طبق گزارش پلیس، 5 میهمان بدون اینکه متوجه حضور جسد در صدر تخت بشوند، در این اتاق اقامت کرده اند!

نوع مطلب : دانستنی های هتل، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :